ART / Lithographs / Litographs in colors 16982017
nr 1698 2017
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Joan Miró (1893-1983), Spain. Portfolio, "Sculptures", Maeght Editeur, 1970. Mapp signerad, litograph in colors, numrerade 86/150, oramade lösa blad. Sheet: 38x56 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, Mapp, "Sculptures", Maeght Editeur, 1970. Mapp signerad, färglitografi, numrerade 86/150, oramade lösa blad. Bladets mått: 38x56 cm
5000
SEK 3400
Monday April 28 2025
at 19:36:03
3.000 kr
3.200 kr
- Thema-auction
Apr 28
Read more about Grafik